H5D

H5D

HASSELBLAD H5D İLE TANIŞIN

Hasselblad Kamera sadece başarılı bir kariyer elde etmek için bir ödül değildir. Bir Hasselblad kamera, yapacağınız başarılı kariyere başlamak için bir araçtır.

Geleceğe yatırım yapmak için bugünden başka bir zamanı yoktur. Eger 35mm’nin kariyerinizin bu aşaması için yeteri kadar iyi oldugunu düşünüyorsanız, o zaman müşterilerinizi de "yeterince iyi" ye razı edeceğinizi umut ediyorsunuzdur. En iyi müşteriler asla "yeterince iyi" ye razı olmazlar. Müşterileriniz neden ona en iyiyi sunan bir fotografçıyla çalışmasın ki? Size en iyiyi sunan Hasselblad ve yeni H5D'dir.

Dünyaca ünlü Hasselblad H sistemin gelişimindeki bir sonraki adım olan H5D, bütün fotoğrafçıların teknik kapasitelerine ciddi bir katkı ve bugünün kalabalık pazarında rekabet avantajı sağlayacaktır.

H5D'de Hasseblad'in artık efsaneleşmiş olan görüntü kalitesine ilaveten yeni pekçok özellik mevcuttur: daha kompakt ve estetik bir tasarım, yenilenen lens serisi, yeni elektronik vasıflar, daha ileri AF hassasiyeti ve hızı, daha iyi performans ve stabilite, ilave bir Makro Konverter aksesuarı, yeni bir HCD 4.8/24 mm lens, bunlara ilaveten bir dizi fotograf makinesi işlevi ve başkaca pekçok ileri özellik:

Yeni HCD 4.8/24mm lens

Yeni Makro Konverter

True Focus II ile daha doğru odaklama

Yeni, Anında Odak onaylama

Yeni baskıya hazır Jpeg dosyalar

Yeni hızlı ve düzgün iş akışı için, sıkıştırılmış çoklu çekim RAW dosyaları

Yeni kamera konfigürasyon tanımlayıcı

Daha büyük ve daha ergonomik tuşlar

Daha büyük, daha kolay ekran stili okuma

Güncelleştirilmiş grafik kullanıcı arayüzü

Daha çok programlanabilir tuş

Yeni ve gelistirilmiş hava sızdırmazsızlık

Yeni Hasselblad görüntü işleme mimarisi üzerine kurulu ve daha hızlı işlemciler

Ve daha fazlası.