H5D-40

H5D-40

Fotoğrafçıların, Hasselblad Orta Format Fotoğrafçılığa yatırım yapmalarını daha da cazip bir hale getirmek için, H5D-40’a özel bir promosyon sunmaktan mutluluk duyuyoruz.


Hasselblad Kamera sadece başarılı bir kariyer elde etmek için bir ödül değildir. Bir Hasselblad kamera, yapacağınız başarılı kariyere başlamak için bir araçtır. H5D-40 Hasselblad'ın tescilli True Focus teknolojisine sahiptir, ve kolaylıkla “yeterince iyi” ve en iyi kariyer arasındaki fark olabilir. Talepkar müşteriler asla "yeterince iyi"ye razı olmazlar. Size en iyiyi sunan da Hasselblad’dır.

H5D-40, 40 megapiksellik orta format sensör, Phocus 2.8 yazılımı ve True Focus AF özelliğine sahiptir. H5D-40’ı kullanmak, herhangi bir 35mm kamerayı kullanmak kadar kolaydır ve Hasselblad dünyasına mükemmel bir giriş noktası sağlar.

Yaratıcı bir göz ve teknik yetenek, başarılı bir fotoğrafçının arkasındaki doğru öğeler olduğu halde, algılama ve farklılaşma gibi önemli unsurlar da vardır, bu size bugünün kalabalık ve rekabetçi fotoğraf pazarında öne çıkmayı sağlayacaktır. 

Dünyanın en titiz profesyonel fotoğrafçılarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan H5D-40, sizi diğerlerinden farklı kılmakla kalmaz size üstün görüntü kalitesi de sağlar ve kariyeriniz ne aşamada olursa olsun tüm Hasselblad profesyonel lens gamına ve özelliklerine tam erişim imkanı sunar.


Sadece sınırlı bir süre için, H5D-40'ı HC 2,8/80 mm lens ile birlikte 9950 € ya satın alabilirsiniz.* Teklif 31 Ağustos 2015 tarihine kadar geçerlidir ve başka herhangi bir indirim ve promosyon ile kullanılamaz. Fiyatlara vergiler dahil değildir.